o firmie

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

o firmie

Jesteśmy firmą obecną na rynku od 2016 roku.

Wcześniejsze doświadczenie zdobywane na wielu budowach pozwoliło na stworzenie przedsiębiorstwa, które kompleksowo wspiera Inwestorów przy prowadzeniu wszelkich prac związanych z instalacjami sanitarnymi.

            Nasi pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia, które pozwalają na projektowanie, wykonywanie nadzorów, czy wreszcie prowadzenie budów. Cechuje nas odpowiedzialność i indywidualne podejście do każdego Klienta. Współpracę opieramy na wyborze najlepszych rozwiązań, które będą optymalne pod względem technicznym i ekonomicznym.

            Naszym Klientom oferujemy wykonanie projektów instalacji sanitarnych, przygotowywanych na zlecenie inwestorów indywidualnych, jak również biur architektonicznych. Opracowania przygotowujemy kompleksowo, wraz z kosztorysami, które pozwalają oszacować wstępny budżet planowanej inwestycji.

             Zajmujemy się również wsparciem merytorycznym prowadzonych już prac, pełniąc funkcję inwestora zastępczego lub inspektora nadzoru inwestorskiego w branży instalacyjnej. W tym zakresie wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość nowoczesnych technik i materiałów, wykorzystywanych na budowach. Na zlecenie naszych Klientów prowadzimy także inwestycje oraz wykonujemy niezbędne przeglądy okresowe, których realizację nakazują przepisy prawa.

             Nasza działalność to także dokumentacje i operaty, niezbędne do uzyskania pozwolenia wodnoprawnego. Przygotowujemy kompletne wnioski w tym zakresie, a także reprezentujemy Klientów przed urzędami wszystkich szczebli, zapewniając sprawne przeprowadzenie postępowania administracyjnego.

            Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na wszystkie pytania oraz przygotujemy kompleksowe rozwiązania, dostosowane do Państwa oczekiwań i możliwości.

Close Menu